דברי איתנו
כתבי לנו

חברי הצוות

אורית להב
מנכ"לית ועו"ד

אורית היא עורכת דין המתמחה במשפט מינהלי, בממשל ופוליטיקה בתחום דת ומדינה. היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות) ובעלת תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית.

אורית שימשה במשך שנתיים יועצת פרלמנטרית בכנסת לחכ"ל ד"ר עליזה לביא. עבדה במחלקה המשפטית של רשות שוק ההון במשרד האוצר והתמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים (אזרחי) במחלקה למשפט מינהלי.

אורית למדה במשך שנה בבית המדרש הגבוה לנשים "מגדל עז", היא בוגרת תכניות מצויינות של קרן פוזן וכי"ח, יוזמת ז'נבה וקרן תקווה ובוגרת של מדרשת עין פרת.

בתיה כהן
מנהלת המחלקה המשפטית ועו"ד מייצגת

בתיה בעלת תואר ראשון בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית ובעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות). בתיה שירתה במשרה בכירה ברשות המיסים. אחרי שהחליטה שהיא רוצה לעבוד כעורכת דין היא עשתה התמחות במשרד של עו"ד אביגדור פלדמן, עו"ד מוביל בתחום של זכויות אדם ומומחה במשפט מינהלי ובעתירות לבג"ץ.

עבודתה אצל עו"ד פלדמן נתנה לה ניסיון רחב בתחום של שינוי מדיניות ושינוי חברתי דרך המשפט המנהלי ועתירות לבית המשפט העליון. 

נאוה שפנר
מנהלת המחלקה הציבורית וקשרי חוץ

אקטיביסטית חברתית ולוחמת למען זכויות נשים. נולדה בארה"ב ועלתה לארץ בגיל 12. למדה בתיכון בירושלים ושירתה שנתיים בשירות לאומי, לפני שלמדה לתואר ראשון באונ' בר אילן במדעי המדינה ותקשורת. בשנת 2014, נאוה הקימה את אמאקדימה, קהילה שתומכת באימהות קרייריסטיות, שכיום מונה יותר מ14,000 נשים שתומכות ומעצימות אחת את השניה. בנוסף, נאוה הייתה אחת מהעותרות בבג"ץ המקוואות מטעם "תנו לטבול בשקט", יוזמה לחופש טבילה לנשים. נאוה פעילה חברתית וגייסת משאבים כבר כמעט עשור, ועבדה חמש שנים בג'וינט העולמי.

 

תמי גרוס
מנהלת המחלקה הסוציאלית

תמי היא עו"ס קהילתית, יש לה תואר ראשון בעבודה סוציאלית קהילתית ותואר שני בעבודה סוציאלית במגמת מדיניות ציבורית ומנהל שירותי רווחה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית. תמי כבר שנים נמצאת בעולם של הארגונים החברתיים בחברה האזרחית בתחום של זכויות אדם ושינוי חברתי. היא מלמדת בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. תמי מאמינה בכוחן של קהילות להוות תמיכה, קרקע לעשייה חברתית ולקידום ערכים של חברה צודקת.

מאור אלבק
מחלקה משפטית

בוגרת בית ספר "פלך" בירושלים ומדרשת עין הנצי"ב. שימשה גם כקומונרית בבני עקיבא בקיבוץ עין הנצי"ב. בוגרת תוכנית "חבצלות" של חיל המודיעין ושירתה בצבא כקצינה וכראשת מדור. בוגרת תואר ראשון במזרח תיכון ופילוסופיה באוניברסיטת חיפה, ותואר שני בתלמוד באוניברסיטת בר אילן. 

עו"ד דבי (דבורה) סינקלר
יועצת הסכמי קדם נישואים

דבי בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית. תואר שני במינהל ציבורי באוניברסיטת אדינבורג, סקוטלנד ותואר שני במדעי היהדות באוניברסיטת לונדון, בריטניה. דבי עבדה באוניברסיטה העברית בירושלים- כעורכת דין בלשכה המשפטית ולאחר מכן בהנהלה. בנוסף היא שימשה בתפקיד מנהלת המכון למדעי היהדות באוניברסיטה. דבי היא מומחית להסכמי קדם נישואין ולתנאי בקידושין ומייעצת לזוגות אצלנו כבר שנים רבות. בנוסף לתפקידה במבוי היא מייצגת את האוניברסיטה במערכת המשמעתית האוניברסיטאית.

איתמר שטאל
מנהל אתר

סטודנט לתואר ראשון בפילוסופיה ובכלכלה באוניברסיטה העברית. הפיק את הפודקאסט 'הסיפור שלנו', בנושאי יהדות והיסטוריה יהודית. שירת כחייל קרבי בחטיבת הצנחנים, ולמד בישיבת 'הר-עציון'. בוגר הישיבה התיכונית 'נווה-שמואל'. מנהל אתר ועורך פרסומים בארגון משנת 2017.