דברי איתנו
כתבי לנו

חברי הצוות

אורית להב
מנכ"לית ועו"ד

אורית היא עורכת דין המתמחה במשפט מִנהלי ובממשל ופוליטיקה בתחום דת ומדינה. לאורית תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית.

אורית שימשה במשך שנתיים יועצת פרלמנטרית לחברת הכנסת ד"ר עליזה לביא, עבדה במחלקה המשפטית של רשות שוק ההון במשרד האוצר והתמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים (אזרחי) במחלקה למשפט מנהלי.

אורית למדה במשך שנה בבית המדרש הגבוה לנשים "מגדל עֹז", היא בוגרת תכניות מצוינות של קרן פוזן וכי"ח, יוזמת ז'נבה וקרן תקווה ובוגרת מדרשת עין פרת.

בתיה כהן
מנהלת המחלקה המשפטית ועו"ד מייצגת

לבתיה תואר ראשון בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית ותואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת בר אילן. בתיה שירתה במשרה בכירה ברשות המיסים. אחרי שהחליטה לעבוד בעריכת דין, עשתה התמחות במשרד של עו"ד אביגדור פלדמן, עו"ד מוביל בתחום זכויות אדם ומומחה במשפט מנהלי ובעתירות לבג"ץ.

עבודתה אצל עו"ד פלדמן נתנה לבתיה ניסיון רב בתחומי שינוי מדיניות ושינוי חברתי דרך המשפט המנהלי ועתירות לבית המשפט העליון. 

נאוה שפנר
מנהלת המחלקה הציבורית וקשרי חוץ

נאוה היא אקטיביסטית חברתית ולוחמת למען זכויות נשים. נולדה בארה"ב ועלתה לארץ בגיל 12. למדה בתיכון בירושלים ושירתה שנתיים בשירות לאומי, ואז למדה לתואר ראשון באוניברסיטת בר אילן במדעי המדינה ותקשורת. בשנת 2014, הקימה נאוה את אמאקדימה, קהילה תומכת לאימהות קרייריסטיות, שכיום חברות בה יותר מ־14,000 נשים שתומכות ומעצימות זו את זו.

נאוה הייתה אחת מהעותרות בבג"ץ המקוואות מטעם "תנו לטבול בשקט", יוזמה לחופש טבילה לנשים. היא עבדה חמש שנים בג'וינט העולמי ופעילה חברתית וגייסת משאבים כבר כמעט עשור .

תמי גרוס
מנהלת המחלקה הסוציאלית

תמי היא עו"ס קהילתית, יש לה תואר ראשון בעבודה סוציאלית קהילתית ותואר שני בעבודה סוציאלית במגמת מדיניות ציבורית ומנהל שירותי רווחה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית. תמי פעילה כבר שנים בארגונים חברתיים בחברה האזרחית בתחומי זכויות אדם ושינוי חברתי. היא מלמדת בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. תמי מאמינה בכוחן של קהילות לספק תמיכה, להיות קרקע לעשייה חברתית ולקדם ערכים של חברה צודקת.

מאור אלבק
מחלקה משפטית

מאור היא בוגרת בית הספר "פלך" בירושלים ומדרשת עין הנצי"ב. שימשה קומונרית בבני עקיבא בקיבוץ עין הנצי"ב. בוגרת תוכנית "חבצלות" של חיל המודיעין והייתה קצינה וראשת מדור בצבא. למאור יש תואר ראשון במזרח תיכון ופילוסופיה מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני בתלמוד מאוניברסיטת בר אילן. 

עו"ד דבי (דבורה) סינקלר
יועצת הסכמי קדם נישואים

לדבי תואר ראשון ושני במשפטים מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת אדינבורג, סקוטלנד ותואר שני במדעי היהדות מאוניברסיטת לונדון, בריטניה. דבי עבדה באוניברסיטה העברית בירושלים בתור עורכת דין בלשכה המשפטית ולאחר מכן בהנהלה. היא שימשה גם בתפקיד מנהלת המכון למדעי היהדות באוניברסיטה. דבי היא מומחית להסכמי קדם נישואין ולתנאי בקידושין ומייעצת לזוגות ב"מבוי סתום" כבר שנים רבות. עם תפקידה במבוי היא גם מייצגת את האוניברסיטה העברית במערכת המשמעתית האוניברסיטאית.

איתמר שטאל
מנהל אתר

איתמר הוא סטודנט לתואר ראשון בפילוסופיה ובכלכלה באוניברסיטה העברית. הפיק את הפודקאסט "הסיפור שלנו", בנושאי יהדות והיסטוריה יהודית. איתמר למד בישיבה התיכונית "נווה שמואל" ובישיבת "הר עציון", ובשירותו הצבא היה חייל קרבי בחטיבת הצנחנים. הוא מנהל אתר ועורך פרסומים בארגון משנת 2017.