write to us copy icon 1
כתבי לנו
talk to us icon 1
דברי איתנו

נשים שנעזרו בארגון מבוי סתום מספרות

תהליך קבלת הגט אינו פשוט ודורש אנרגיות נפשיות, פיזיות וכלכליות. הנשים שפונות אלינו, לארגון מבוי סתום, מקבלות סיוע וליווי מקצועיים של עורכות דין ושל עובדות סוציאליות ברמה הגבוהה ביותר לצד יחס משפחתי, חם ודואג. אנחנו רואות בסיוע לנשים מסורבות גט ועגונות זכות גדולה ומתוך כך משקיעות בכל אחת את כל הלב.

אתן מוזמנות לקרוא על ניסיונן של נשים שנעזרו בנו והגיעו לבסוף אל הגט:

תקווה

‏קיבלתי ליווי מקצועי ‏מנשים מקסימות. ‏הבנתי שאני בידיים טובות אחרי שהיה צורך לייצג אותי בלי נוכחות שלי וזה ‏היה הכל בדקה ‏האחרונה. ‏הכל היה בלחץ ובכל זאת ‏פשוט ‏עשו עבודה ‏בשבילי. ‏אני לא ציפיתי ליחס כזה! ‏היו המון שיחות ‏לפני דיונים, ‏הכנה ‏והדרכה לדיונים. הרגשתי אכפתיות, אמונה ו‏מקצועיות. ‏אני מודה מכל הלב!!!

תמר

האוזן הקשבת וההבנה עוזרת מאוד. הרצון העז לתמוך ולהיות שם עבורי היה מדהים ועזר לי מאד להתמודד ולהבין את התהליך.

תהילה

החוויה הכללית היא מדהימה. השיא מבחינתי הוא היחס האישי והזמינות לכל שאלה ותמיכה שקיבלתי מעורכות הדין והעובדות הסוציאליות. האכפתיות וההרגשה שבאמת דואגים לי ואני לא לבד שווה זהב!

שרה

מבוי סתום היה לי לעוגן בתקופה קשה. הייתי אחרי ייצוג גרוע (בשונה מהמחיר שהיה לעילא ולעילא..) עם השלכות משפטיות לא פשוטות ובעיקר ייאוש בעיניים. בפעם הראשונה שנכנסתי למשרד הרגשתי שנכנסתי לבית, למשפחה. למקום דואג ועוטף. ההרגשה הזו רק התעצמה ככל שעבר הזמן. עוה”ד של מבוי סתום הייתה זמינה עבורי בכל עת, תמיד עם תשובה וטון מרגיע. זה לא נגמר אף פעם ברמה המשפטית, תמיד התלוו מילות עידוד, הכלה וקשר ברמה האישית. תמיד אחרי שיחה איתה הרגשתי כאילו שמטו כמה סלעים גדולים מהמשא שרובץ על הכתפיים שלי. התקדמתי ברמה המשפטית באופן משמעותי וזה הודות לליווי המסור שלה. תודה לכל אחת מכן על עזרה בשלב כזה או אחר. הלוואי ותצליחו לשחרר את כל הנשים שאתן מייצגות מהעול של המתעללים בהן ומעולו של ממסד שלא תמיד מתנהל כשורה. מחזקת את ידיכן ומעריכה המון.

שלומית

צוות מקסים אשר נותן הרגשה שאני בידיים טובות ומקצועיות.

שירה

ארגון בעל העצמה נפשית יוצא מן הכלל. מחולל ניסים ופועל למטרות קודש. ישר כח!

רינת

הגעתי למשרדים של מבוי סתום פעמיים וכל עורכות-הדין והעובדות הסוציאליות הקשיבו לי. הן עזרו לי להגיע לקבלת הגט המיוחל. הן עבדו למעני ללא הפסקה, אף פעם לא זלזלו בשאלותיי ותמיד ענו לשביעות רצוני. עורכת הדין השיגה לי את מבוקשי מזה 5.5 שנים. היא דיברה עם הדינים בכבוד, הרגיעה את הוריי מחוץ לדיון ושמחה בשמחתי.

רוחמה

למבוי סתום הגעתי כשהייתי במצב מאד קשה… את הפרידה מבעלי חוויתי כשיש לי תאומים קטנים בבית בני כמעט שנה ועם הריון בחודשים מתקדמים. במשך כמעט שלוש שנים הוא סירב לתת לי גט, בעודו ממשיך את חייו ומסרב למזונות… פשוט השאיר אותי לבד, נלחמת לא רק בהתמודדות עם שלושה ילדים קטנטנים, אלא גם בו כדי שישחרר אותי. הוא התנה את הגט בויתור על הכתובה והמזונות. עוה”ד שקיבלתי בעמותה הייתה מדהימה. אין דברים כאלה!!!!!! אישה מדהימה, חריפה, זריזה פשוט אשת מקצוע בחסד!!!! בדיון הראשון הוא הצליח להתחמק. בדיון השני כבר לא…. (מיותר לציין שזה קרה כי עוה”ד דאגה לזה!) ואז היא עשתה את מה שעורכי הדין הקודמים פשוט לא הצליחו במשך תקופה כל כך ארוכה!!! הייתי פשוט בהלם!!! התמיכה, ההקשבה, הסבלנות, האכפתיות. כל אלו לא מובנים בכלל. אני מעריצה אתכן על עבודת הקודש שאתן עושות, תוך כדי שאתן מצליחות להשרות רוגע והכלה ולא חוסכות בהסברים ובפתרונות – באחד הזמנים הקשים שלצערי יצא לנשים אחרות ולי לחוות. תודה! תודה שאכפת לכן, שאתן לא מוותרות ועושות את הכל במקצועיות ואכפתיות מדהימה כ”כ. לצערי יצא לי להתוודע לנשים נוספות שהיו במצבי – והפניתי אותן אליכן, אז תודה שאתן כאן!!

נעה

אני מודה מקרב ליבי לכל נשות הצוות היקר המסור והחם. לולא הטיפול המקצועי והאינטנסיבי של העמותה לא הייתי מתקדמת מבחינה משפטית, נפשית ואישית. אין לי מילים לתאר כיצד דאגו לי. הרגשתי שיש לי גב, מעין משפחה חדשה חמה שדואגת שיהיה לי טוב. תודה!!

מרים

שנה וחצי הרגשתי מיואשת ושכלום לא זז, אך כשעורכת הדין של מבוי סתום נכנסה לתמונה כל הדלתות נפתחו מבחינתי. תודה ענקית לארגון שהיה שם בשבילי בכל זמן נתון.

מירי

נהניתי מאוד מהיחס האישי שקיבלתי, מקבלת הפנים הלבבית בכל פעם שהגעתי, מהסבלנות ואורך הרוח כלפיי. זה תרם לי מאוד באופן נקודתי וגם לטווח הארוך בבניית אמון. תודה רבה ויישר כוח על פועלכם המבורך.

מירב

מאד מחזק שיש גוף נשי שמבין את מצוקת דחיית הגט, זה נתן לי בטחון לא להיכנע לתנאים של הרבנות והבעל ולהבין שלא בושה לקבל עזרה ותמיכה. הצוות היה מאד נגיש וקשוב ועשה כל שביכולתו בשיתוף פעולה לקדם את עניני. תודה לכולם.

יעל

פתאום העורכות דין של מבוי סתום דיברה בשפה הלכתית מה שלא קרה לי עם העורך דין הקודם ההתייחסות בבתי הדין כשבאתי עם ייצוג של מבוי סתום השתנה כלפי אני חושבת שמבוי סתום עושים עבודת קודש ומזל שיש אותם לנשים עגונות והן מומחיות לעגונות לא פגשתי עורכי דין שמבינים בעניין עגונות כמוהם תודה על הכל מכל הלב.

חן

מבוי סתום עזר לי ממש לקבל את הגט שלי. אני אסירת תודה להם על כל העזרה והלווי.

דנה

בזכות הקשר המדהים שהיה לי עם עו”ד בתיה כהן, מבוי סתום אפשר לי להרגיש בטוחה מההתחלה בכל תהליך הייצוג. לא הרגשתי חסרת ביטחון אלא ההפך הנכון, ידעתי שאת הגט אקבל צריך רק סבלנות וככה היה. תודתי לכל צוות מבוי סתום והכי הכי לעו”ד בתיה כהן המדהימה. היא לא רק עו”ד שעוסקת בעוד תיק, אלא פשוט מלאך משמיים.

דינה

אני מרגישה שאתן לי בית. ובלעדי מבוי סתום והתמיכה של העובדות הסוציאליות לא יודעת איך הייתי מסתדרת. זה לתת אויר ויציבות וחיוך לנשים שהמציאות פחות מחייכת אליהן. וזה מדהים בעיני.

גלית

אתם מקסימים קיבלתי יחס אישי ומדהים מכם. בכל טלפון תמיד ענו לי בצורה יפה רגישה ומקצועית. נתתם לי להרגיש שאיכפת לכם ממני. התהליך שעברתי איתכם חיזק אותי. נתתם לי להרגיש שאסור לי להתייאש משום דבר. אני מאוד מעריכה את מה שעשיתם והייתם בשבילי.

גילה

העובדת הסוציאלית שליוותה אותי היא אישה מדהימה ועוצמתית, הרגשתי שהיא נותנת את כל כולה וזה כל מה שהייתי צריכה בתקופה ההיא.

אליה

אתן נפלאות ומקסימות. מעצימות ומאחלת לכולן לזכות בכן.

אודליה

מצאתי אוזן קשבת, חום, אהבה ואכפתיות, שירות שאין יותר טוב ממנו. תודה רבה לכם על הכל.

אדל

מבוי סתום מבחינתי היווה סוג של סיום ליחסים ביני לבין בעלי. הן תמכו, עודדו , כיוונו ונתנו מעל ומעבר. הן באו לקראתי בכל מצב נתון, עזרו לי נפשית ונתנו לי הרגשה שכל רגע זה יסתיים ובאמת תוך 3 דיונים זה נגמר מרגע שהם נכנסו לסיפור. הם הסיבה שאני חופשיה כיום. אני תומכת לגמרי בגישה שלהם ומאמינה שבזכותם עוד נשים ייצאו לחופשי.

אביבה

הכרת תודה עצומה